Pozvané osobnosti

Mezi mými pozvanými osobnostmi jsou: Michal Viewegh, Adriana Pazderková, Martin Zach. Tomáš Hauptvogel, Petr Koukal a MILO - Miloš Fiala.

Michal Viewegh - patron akce

Je to český spisovatel, který se narodil poslední březnový den roku 1962 v Praze. Dříve pracoval jako učitel na základní škole a od roku 1995 je spisovatelem na volné noze. Mezi jeho nejznámější knihy patří: Báječná léta pod psa, Účastníci zájezdu, Román pro ženy, Výchova dívek v Čechách a také Můj život po životě. Mé akce se Michal Viewegh účastní a bude vyprávět o tom, co se dělo, když mu praskla aorta. Poté bude (možná) následovat autorské čtení z jeho nově připravované knihy.

Tomáš Hauptvogel

Moderátor televize Prima.

Adriana Pazderková

Studentka z Brna.

Martin Zach - moderátor akce

Martin Zach se narodil 13. listopadu 1985 ve Vrchlabí. Reprezentoval Českou republiku v běžeckém lyžováni. V roce 2009 zvítězil v soutěži Muž roku. Hned druhý den po konání soutěže se při exhibičních skocích do vody zranil a poranil si páteř. Od té doby je na vozíčku. Ale protože miluje sport, nevzdal se ho ani po této nehodě a stále sportuje.

Petr Koukal

Bývalý badmintonista a zakladatel nadačního fondu STK pro chlapy.

A v neposlední řadě svůj životní příběh odvyprávím i já,

Michaela Mikulenková

Narodila jsem se 23. června 1994 v Kroměříži. Už od mala jsem byla ráda středem pozornosti a tak nebylo divu, že s nástupem na základní školu, jsem i nastoupila do dramatického kroužku, nejprve na ZUŠ Kroměříž, později na mé základní škole, pod vedením skvělé paní učitelky Mgr. Jindry Falcmanové, s kterou jsme vyhrávali spoustu soutěží a dvakrát hráli i ve Vídni. V 11 letech, když jsem se vracela ze školy domů, mě při přecházení silnice srazila opilá žena. Poté pro mě přiletěl vrtulník a já 20 dní proležela v kómatu s krvácením do mozku a s ochrnutou pravou polovinou těla v Dětské nemocnici při FN Brno. Díky skvělým pánům doktorům, paní doktorkám a sestřičkám a také mé rodině, jsem se z nejhoršího dostala ven. A kvůli mému příběhu jsem v roce 2015 zvolila tento typ maturitního projektum, v roce 2016 jsem peníze z projektu věnovala Spolku Martina Zacha a leto to bude pro organizaci DEBRA ČR.

Hudební doprovod:

O hudební doprovod se letos postará MILO - Miloš Fiala, mladý a talentovaný muzikálový zpěvák a herec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdravice

Podívejte se také na zdravice, které pro mě natočili tito skvělí pánové :)