IV. ročník

26. 9. 2018 18:00 hod. Dělnický dům Brno - Židenice

Chtěla bych Vás pozvat na 4. ročník benefiční akce Životní příběhy známých i neznámých

Letošní ročník budu realizovat opět v Brně, akce proběhne ve středu 26. 9. 2018 v 18:00 hod., místo konání bude v Dělnickém domě v Brně - Židenicích. Celý výtěžek z akce poputuje do nadačního fondu Srdce (dříve NF Moderní léčba arytmií) v Praze, toto onemocnění může postihnout kohokoliv v jakémkoliv věku, ale moc se o něm neví, proto jsem ráda, že jako zástupce slíbil účast i pan profesor Josef Kautzner, který je i přednosta IKEMu a o tomto onemocnění nám řekne pár slov.

Zúčastní se patron akce Michal Viewegh, moderátor akce Martin Zach, organizátorka akce Michaela Mikulenková. Účast přislíbil moderátor TV Prima Tomáš Hauptvogel, bývalý badmintonista a zakladatel nadačního fondu STK pro chlapy Petr Koukal a studentka z Brna Adriana Pazderková. Celým večerem bude hudebně doprovázet MILO - Miloš Fiala. Dále se zúčastní i účinkující z předešlých ročníků a to operní diva Andrea Kalivodová a bývalý skokan na lyžích Honza Mazoch.

Vstupné na tuto akci bude jako loni 50 Kč a více dobrovolné.

Jste všichni srdečně zváni :).

 

Začínáme plánovat IV. ročník Životních příběhů

Začínáme plánovat 4. ročník benefice Životní příběhy známých i neznámých, datum je naplánované na 26. 9. 2018 a bude to opět v Brně. Určitě se můžete těšit na zajímavé osobnosti a jejich silné příběhy.
Zatím není rozhodnuto o žádném spolku, nadaci, nadačním fondu ani neziskové organizaci, kam poputují peníze ze čtvrtého ročníku, takže můžete posílat vaše návrhy na emailovou adresu, která je v kontaktech a nebo na pribehy@zivotni-pribehy.cz.

Děkujeme a budeme se těšit.

Přihlásit se k odběru RSS - IV. ročník