III. ročník

Životní příběhy 2017

Tento vydařený večer jsem svým příběhem začala (já) organizátorka akce Michaela Mikulenková, poté následoval příběh moderátora akce Martina Zacha a pak patrona akce Michala Viewegha. Naše příběhy již byly zkrácené, jelikož jste je mohli celé slyšet na předchozích dvou ročnících. Mezi našimi příběhy jsme také na pódiu mohli vidět 3 pány ze soutěže Muž roku 2017, kteří se nám představili. Poté následovala písnička od finalisty SuperStar Adama Kukačky. Tato část zabrala asi hodinu, byla tedy o něco kratší než druhá část.

4. Muž roku 2017 na ŽP

Benefiční akci Životní příběhy známých i neznámých přijdou podpořit i muži ze soutěže Muž roku 2017 - 4. Muž roku 2017 Michal Žůrek a jeho kamarádi ze soutěže David Jaček a Kuba Klíma. S Martinem Zachem už tam tedy budeme mít 4 muže z této soutěže, máte se určitě na co těšit :).

Oficiální pozvánka na 3. ročník Životních příběhů

Ráda bych všechny návštěvníky této stránky pozvala na 3. ročník benefiční akce Životní příběhy známých i neznámých, která se koná pod záštitou radního ÚMČ Brno - Židenice pana Martina Miholy a organizace DEBRA ČR, z. s.
Akce bude 23. 9. 2017 v 18:00 hod., v Dělnickém domě, Brno - Židenice. Přijďte si poslechnou zajímavé příběhy a podpořit charitativní organizaci DEBRA ČR, z. s. pro kterou poputuje celý výtěžek z této akce.
Budeme se na Vás těšit!! :)

Přihlásit se k odběru RSS - III. ročník